| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Hei buna! Cum pot face o fata sa se indragosteasca de mine? Am cunoscut-o printr-o persoana si de 2-3luni vb pe retele de socializare si ne-am si vazut de 3 ori. La prima intalnire ne-am tinut de mana si ne luam in brate. La a 2-a intalnire ne-am sarutat. Iar a 3-a oara am fost la padure, ea era cu familia ei si m-a prezentat parintilor ei. Am decis sa ne plimbam tinandu-ne de mana, mergem la lac ne plimbam, gasim.un loc mai ferit de lume si ne luam in brate, ne sarutam, stam de vorba etc. Apoi o sarut pe gat si imi zice sa ma opresc ca se excita. Si spoi face doi pasi inapoi se apropie si ma saruta din propria ei initiativa. Vreau sa mi-o fac de gagica, si nu stiu cum sa o fac sa se indragosteasca de mine fiindca ajuns acasa imi da mesaj ca s-a simtit bine in acea zi,( adica ieri ) dar " imi cer scuze dar nu mai ne vedem, fiindca eu nu tin asa de mult la tine, asa cum.tii tu la mine" cum o fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| EMadalina94 a răspuns:

Nu o presa, spune-i că vrei să o ai ca prietenă (amică), vorbeste cu ea încearcă să o întregi si sa o respecti poti fi romantic cu ea chiar dacă sunteti doar prieteni. Cu atenții mici, mesaje drăguțe dar nu foarte dese să o plictisești. E clar că te place, dar poate e speriată. Nu toate fetele cedează la a 3 întâlnire. Credemă e o bijuterie rară iar dacă o placi cu adevărat nici timpul, nici gesturile mici nu vor fi inutile. Demonstrează tu că nu toţi sunt obsedati, nu e o slăbiciune să fii romantic. Iar din ce ai scris tu cred că merită! Baftă!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greseala ta a fost ca nu ai actionat din a 3-a intâlnire, sa te duci intr-un loc privat si sa faceti dragoste.
Nu asculta de fetele de mai sus, cel mai bun de a o face sa se indrãgosteasca de tine este sa nu mai vorbesti o perioadã Cu ea si sa ii raspunzi foarte greu la mesaje. Asa o sa creada ca ai gasit pe alte fete si te intâlnesti cu ele, ea devenid gelosã o sa te vrea inapoi.

Ai facut tu ceva gresit de nu mai e asa interesatã de tine, se poate si prea mult tinut de mânã si imbratisari. Astea ar trebui minimizate doar daca ea te prinde de mânã si se pune la tine in brate, NU TU, restul cu saruturi pe gât doar când esti cu ea in pat.
Ce a incercat sa iti spunã este ca a mers bine, dar ai cam dezamagit-o in a 3-a intâlnire.

| Ch0co a răspuns:

Eu cred ca te place, chiar daca nu vrea sa recunoasca. Adica, ce fel de fata te-a saruta doar asa, ca sunteti prieteni?

| VICTORTPURO a răspuns:

Pai dupa toate aceste intamplari sunt 2 variante, ori a vrut pur si simplu niste senzatii cu tine pur si simplu, ori intr-adevar ii place si ei de tine, doar ca nu prea recunoaste acest fapt, totusi poti incerca sa comunici cu ea in continuare si sa mai intemeiezi iesiri cu ea, si deja iti va fi clar acolo cum sta treaba, si fii tu insistent si vezi ce iese din toate aceste nuante, iti urez mult successwinking

| Ria2005 a răspuns:

Sigur te place! Spune-i doar ce simti pentru ea, dar sa fie sincer! PENTRU O FATA SINCERITAEA CONTEAZA FOARTE MULT!

| JoookkkeeeRRR explică (pentru Ria2005):

Am fos si i-am spus cu sinceritate ce simt pentru ea si m-a sarutat dar problema e ca acum ma tine doar in seen si nu imi mai raspunde