| Laurretta a întrebat:

Am vrut sa-i fac o surpriza prietenului meu (un week-end la mare) cand va avea concediu in august, dar m-a refuzat spunand ca nu are timp ca trebuie sa plece in romania ca are 2 nunti si ca nu se poate ca nu are mult timp concediu.
sa programez surpriza intr-un week-end sau sa nu o mai fac?

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

M-ai intreaba-l odata cand il vezi mai calm, se poate ca atunci cand l-ai intrebat sa fi fost agitat sau nervos si de asta sa-ti dea raspunsul asta. Daca si a doua oara te refuza la fel poate nu vrea sa mearga cu tine la mare si atunci nu mai faci nici o rezervare nimic.
Sper ca am fost de ajutor.Bafta.happy

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pai poate iti face el surpriza sa te invite la cele doua nunti!

| Zenithf a răspuns:

Mie mi se pare cam ciudat ca nu ti-a spus inainte ce planuri de concediu are el. Poate stati cam prost cu comunicarea?

| VaRogAjutor a răspuns:

Da! Eu asa iti zic.

| justme91 a răspuns:

Ia-ma pe mine. sunt disponibil in perioada aia cred.