| Mariiia a întrebat:

App de >mama:" mai nou ii apar si niste vanatai pe picioare ( nu s-a lovit absolut deloc ) Dar ii dispar in 1-2 zile straight face
Ce se intampla cu ea? laughing

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Analize de sange neaparat, doamne fereste de o interventie chirurgicala, in caz ca are tulburari de coagulare, nu s-ar putea opri sangerarea. Nu vreau sa te sperii, dar ar fi bine ca mama ta sa mearga la medicul de familie si apoi la un hematolog.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite o intrebare asemanatoare pusa aici pe TPU:
http://www.tpu.ro/......a-vanatai/

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer nimic, se loveşte şi nu-şi dă seama. Fiecare din noi a păţit o dată măcar aşa ceva. Baftă!

| Psihiatra a răspuns:

Am si eu aceeashi problema. probabil cum spune "ganduri albe":se loveshte si nu stiui da seama, sau poate are ceva probleme cu vasele de sange. Daca nu o dor nu cred ca e o problema gravahappy

| Psihiatra a răspuns:

Apropo... unul mi-a scris mie ca e bantuita casa si ca o fantoma imi face vanataielerolling on the floor rolling on the floor

| SlowLikeSnow a răspuns:

Pai si mama pateste asta dar probabil daca sta mult in picioare i se intampla ceva ca pateste si mama asawinking. ppa:*

| lupuldemare a răspuns:

E circulatia sangelui