| RoxanaGhost a întrebat:

Salut,de ceva timp am slăbit într-un timp cam rapid,însă de vreo săptămână îmi apar pe picioare nişte vânătăi,care nu prea mă dor, dar sunt tari.Am discutat problema şi cu mama,dar ea mi-a spus că poate m-am lovit la şcoală la bancă şi nu-mi amintesc, dar eu sunt sigura că au apărut de nu ştiu unde! Pot fi din cauza faptului că am slăbit exagerat? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil. Ca sa slabesti frumos si de durata trebuie s-o iei treptat prin alimentatie sanatoasa si sport.

| RAY a răspuns:

Nu sunt sanatoase sa stii, dar nu vad legatura slabit=vanatai, poate te-ai lovit ai facut ceva

| Wihox a răspuns:

Daca tu esti aia din poza zic sa termini cu slabitul. Daca chiar vrei sa te tonifiezi mancana cum trebuie si fa sport. Cauta pe net simptomele si gasesti o potentiala problema.

| RoxanaGhost explică (pentru Wihox):

O să pun o poză cu mine.Nu am slabit chiar mult[vreun kilogram jumate] dar într-un prea rapid.Am 15 ani şi ar fi imposibil să am varice, sau alte chestii de genul... :-s

| Wihox a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Vreau sa vad :v