| EUSIATIT a întrebat:

Are motiva OANA LIS sa fie geloasa pe sot adica pe vIOREL? pe mine ma face sa rid.ar asta e stirea zilei in care ea a declarat ca ar fi fost in stare sa i dea cu geanta in cap celei care i-a facut ochi dulci lui VIOREl...

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Am vazut si eu stiarea aiarolling on the floor.
LOL... ce sa vada la fata aia care vroia un autograf?laughingGelozi. u cred ca mai mult prostieoh go on.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu stiu ce ne intereseaza pe noi lucrurile astea, mi se par total neinteresante sunt alte lucruri mult mai frumoase si interesante de facut, aflat.

| jenny a răspuns:

Pe un asemenea om nu poate sa fie geloasa. El pe ea da dar nu si invers...

| alex2009 a răspuns:

A fost facatura sa se mai vanda ziarele, si sasi mai faca si ei publicitate, cam uitese lumea de ei. Oricum sunt de admirat, ea Oana este o femee de casa, nu-si bate joc de el

| Miruna3094 a răspuns:

Hai sa fim seriosi cine i-ar face ochi dulci, poate banilor luihee hee