| mslollypop666 a întrebat:

As avea o intrebare... Sunt cu un baiat de 6 luni, ne-am cunoscut pe mess, e din Bucuresti el venit la mine, iar acum este randul meu sa merg la el sa ma cunoasca si parintii lui happy si ma aflu intr-o dilema straight face Nu stiu ce sa le cumpar parintilor lui?! ca sa fac o parere buna. Poate ma puteti ajuta cu un sfat. Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| enemig0 a răspuns:

666? probabil esti rockerita! renunta la tinuta ta de zi cu zi(tricouri negre haine de piele etc)! nu le duce lumanari negre, pentagrame sau ceva de gen! o sticla de alcool si ceva flori! fi de acord cu ce zic ei chiar daca nu esti de acord.pana dupa nunta.pe urma da ti arama pe fata si revi-o la normal.hell yeah! BAFTA!(sper sa merite tipul)

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai primit sfaturi foarte bune:un buchet de flori, o sticla de vin fin, eventual o cutie de bomboane fine de ciocolata.Este bine sa-l intrebi si pe el, nu cumva parintii sa tina vreun regim.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu trebuie decit un buchet de folri mamei lui si eventual o sticla de vin [coniac] tatalui. atit si nimic mai mult bafta

| arrriadna a răspuns:

Salut. Nu e musai sa te dai peste cap pentru "o parere buna" si depinde si de varsta pe care o aveti voi. Intreaba-l pe iubitul tau ce preferinte au parintii lui ca sa nu o dai in bara si opteaza pentru "o floare" (chiar si la ghiveci, pe principiul "va insenineaza mai multe zile"+ un zambet divin) si o cafea/ ness (ce bea daca bea mama lui) si o sticla de. (ce bea/ daca bea tatal lui) ar trebui sa fie suficient.

| tim a răspuns:

Deci cred ca ar fi bine sa-l intrebi pe el, ce sa tii in mana cand ajungi in fata lor. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar pentru inceput sunt frumoase florile, pe urma ai s-o cunosti mai bine si ai sa stii ce sa-i cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie de prezervative
mama lui va fi mult mai relaxata

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Un buchet de trandafiri mamei lui, sau ceva o esarfa