| SingleForOne a întrebat:

Aș dori să-i scriu un mesaj de urări frumoase, sincere, plăcute unei persoane care mă urăște din câteva motive, nu serios, doar că mereu sunt neînțelegeri. Dar, consider această persoană drept o prietenă/amică adevărată, și vreau să valorific acest lucru, dar nu știu cum. Simt că nu mi se potrivesc cuvintele, și am o senzație că mă bâlbâi.

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Aminteşte-i vorba aia înţeleaptă: "Cele rele să se spele".

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu-i scrie laughing dacă vreți să faceți un gest frumos, gândiți-vă la persoanele pe care le apreciați când nu e vreo zi de sărbătoare.

| Sophieka a răspuns:

Nu e nevoie de un mesaj lung..Ci de unul sincer : Buna x (prenumele persoanei). In ciuda tuturor neintelegerilor, sa stii ca imi pare rau pentru tot, si iti doresc un an nou fericit si sper sa ne continuam prietenia si sa ne intelegem din ce in ce mai bine.
Te imbratisez!

Acesta e un exemplu, asa as scrie eu. Inspirate din acest exemplu daca doresti.
Succes si un an nou minunat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa ii strici ziua? Stai dracu vezi ti de treaba ta

Răspuns utilizator avertizat
| xXVranceaXx a răspuns:

Depinde cum este. Dar preferabil nu-i scrie, poate nu are chef de tine în aceste momente...

| Gigi777 a răspuns:

Nu scrie, mai ales acum de sarbatori, pentru ca poate nu vrea sa te vada acum, vrea sa se simta bine de sarbatori. Asteapta cateva zile si dupa planifica o intalnire si vorbeste fata in fata, nu fata in ecran. Nu cred ca o sa se oboseasca sa citeasca mesajul tau, mai bine vorbesti fata in fata.

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Urarile sunt frumoase doar cand vin de la persoanele care trebuie

| MARI_9096 a răspuns:

Nu ii da niciun mesaj, te uraste