| maya_8537 a întrebat:

As vrea sa doarma la mine o prietena si nu stiu cum sa o conving pe mama mea si pe mama ei deoarece noi vrem. Ce parere aveti? Cum sa realizam acest lucru? Dau fundita ca sunt noua pe aici!

Răspuns Câştigător
| Madalina_6514 a răspuns:

In primul rand ceri permisiunea mamei tale, si fiecare din voi sa faca asta. apoi ar trebui sa vorbeasca parintii vostrii intre ei deoarece sa stie ca sunteti in siguranta.si pana la urma ce ee asa de rau doar nu faceti prostii...sau faceti?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi spune-i că aveţi ceva de făcut şi că vreţi să petreceţi o noapte împreună să vorbiţi să vă uitaţi la un film. Dacă îi explici frumos va înţelege.

| gabriela a răspuns:

Cati ani aveti? Cred ca vreti...de curiozitate, nu de altceva. Parintii parca presimt ceva...

| KatyKat a răspuns:

Sii eu sunt noua pi aici.asa ca da-mi mie o fundita te rog))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as fi impotriva.Cum sa doarma fata sau baiatul meu ajuns la o anumita maturitate sexuala in acelasi pat cu o anumita persoana de acelasi sex? Si mai e si partea cealalta care imi trece fara sa vreau prin minte, adeca sa nu cumva sa fie numai un pretext "dormitul"la o prietena si ea sa fie cu totul in alta parte.

| xxx_5362 a răspuns:

Interesant, oare de ce vrei atit de tare sa doarma la tine? ati pus voi ceva la cale...