| KissPisy99 a întrebat:

Hey.TPU...Sambata asta prietena mea cea mai buna da o petrecere in pijamale. Problema este ca mama nu ma lasa sa dorm la nimeni nici sa doarma cineva la mine desi in octombrie implinesc 12 ani.Cum sa o conving?

Răspuns Câştigător
| Xperson a răspuns:

Nu conteaza virsta ci increderea pe care o are mama ta in tine.mie de exemplu imi permite eproape orice ce e omenesc, eu am 13ani.Roago si promite-i ca vei fi cuminte sau ca vei face ceva pentru ea.

3 răspunsuri:
| KissPisy99 explică:

Iris237...nu pot sa ii spun asta deoarece anul asta am terminat clasa a 5-a cu media generala 10 nu cred ca se poate mai mult de atat:d...Si mai multe raspunsuri plizzz

| Rj a răspuns:

Roag-o pe prietena ta sa-i convinga pe parintii ei sa-i sune pe ai tai si sa le spune ca esti in siguranta la ea si ei o sa aiba grija de voi. Mama ta iti vrea doar binele si e normal sa se ingrijoreze, dar poti sa-i spui daca vrea, sa vina cu tine acasa la prietena ta sa vada ca e totul ok.

| iris237 a răspuns:

Poti sa o incerci sa o convingi spunandu-i ca la anul vei avea multe note bune, ca vei invata mult. La mine a functionat!