| AlexaaAle a întrebat:

Deci vreau sa o conving pe mama sa doarma o prietena la mine(cea mai buna prietena) si nu stiu cum sa fac, am incercat si inainte si a zis ca nu ca ea nu m-a invitat la ea etc. dar fata saraca mereu ma intreaba si nu m-ar lasa nici la ea....nush ce sa fac

2 răspunsuri:
| Iku a răspuns:

Pai... Poate mai intai. Dut-e tu la ea. Si poate atunci mama ta te va lasa data viitoare.
Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| AlexaaAle explică (pentru Iku):

Merg la ea\vine la mine in fiecare zi...in fine deja m-am certat cu mama pe tema asta nu mai conteaza nu stiu de ce nu ma lasa sa fac nimic nici o data ma simt sechestrata laughing