| De3aLov3 a întrebat:

As vrea sa-i cumpar un cadou tatalui meu, de ziua sa de nume! Sa nu fie foarte scump! Maxim 40 de lei! ceva idei?

6 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Un after shave?

| didu73 a răspuns:

[ai vazi si yu un parfum, spuma de ras, sau ceva de dat dupa barbierit, nu stiu vzi si tu, cauta in revistele de la oriflame avon, et nu stiu si eu am luat pe tatal meu de acolo si a fost multumit

| Deeyutza12 a răspuns:

Pai o cana cu mesaj, un ac de cravata, un parfumbig grin

| Spankh a răspuns:

Un cauciuc de iarna laughing
Glumesc. Asta trebuie sa stii tu... Este tatal tau nu al nostru

| darkveydar a răspuns:

Un bibelou, o cravata, o haina si pentru ca vine revelion poti sa-i iei si artificii! imi dai funda plz

| Mihaela9112 a răspuns:

O cana cu numele lui, sau ceva simbolic gen bibelou. sau o poza inramata cu voi doi.