| Alba_Teodora_1975 a întrebat:

As vrea sa ii ofer mamei mele si tatalui meu un cadou frumos de craciun facut acasa, dar nu am gasit nimic pe net.Asa ca daca stiti vreun site bun va rog sa ma ajutati.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.clopotel.ro/......un.htmltml
vezi daca e pe placul tau:)
O frumoasa zi sa ai:)

| SimonaQs a răspuns:

Ai putea sa le faci cate o felicitare in care sa le scrii ca ii iubesti ar fi foarte fericitiii love struck

| Areea a răspuns:

Pe www.bocane.ro gasesti multe cadouri frumoase dar la preturi putin mai piperate. Pentru mama ta poti sa-i iei un colier, o bratara, o esarfa iar tatalui ceva mai de buisiness.

| Alba_Teodora_1975 explică (pentru Areea):

Areea eu am 12 ani si nu imi permit sa am atatia bani mai ales pa criza asta.Dar si daca as avea tot as vrea sa fac eu ceva mai special din inima mea.multumesc oricum

| Pubbels a răspuns:

Potipur si simplu sa lasi imagiatia sa te "contopeasca". Mama si tatal tau vor fi fericiti sa-ti vada inventivitatea.
Sper ca te-am ajutat :*

| nobody1234 a răspuns:

Uite Teodora, acum să ştii ca imi dau cu părerea laughing, nu îţi cunosc părinţii, dar in general cand ii luam tatei si mamei cadouri cumparate, cum ar fi cele handmade, nu erau atât de bucuroşi pe cand le facem eu singur "cadouri", îmi apreciau munca şi asta arăta ca pot sa ma descurc si singur. eu de exemplu anul acesta le voi face câte o felicitare sai poate ceva mai special, sper ca ti-am fost de ajutor, pa happy :*

| Alba_Teodora_1975 explică (pentru nobody1234):

Nobody,apropo misto nume, si eu m-am gandit la o felicitare dar vreau a mai fac ceva pe langa.De xemplu craciunul trecut am facut un colaj cu poze pentu parintii mei cu toate amintirile de la cununie pana in anul 2012.anul asta chiar as vrea sa fac ceva mai deosebit.Multumesc oriicum.Craciun fericit!

| nobody1234 a răspuns (pentru Alba_Teodora_1975):

Nu ai pentru ce, ideea ta e super