| Visatoarea001 a întrebat:

As vrea sa ma mut la Liceul Constantin Brancoveanu din Bucuresti dar stau departe, stiti cumva daca are camin sau daca se inchiriaza apartamente in apropiere?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti din acelasi oras nu poti merge la camin, trebuie sa te scoli devreme si sa mergi cu autobuzul/autobuzele.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ce are asa special liceul asta? Camin nu are si cum ti-a spus si Gretta nu ai dreptul la camin daca stai in Bucuresti. E la 7-8 minute de mers pe jos de statia de metrou Jiului de pe M4 iar troleibuzele 65 si 86 au statia vizavi de liceu. Asta ca sa iti poti gandi un traseu optim.

| Visatoarea001 explică (pentru andreia67):

Nu stau in Bucuresti laughing

| andreia67 a răspuns (pentru Visatoarea001):

E usor accesibil daca stai in Buftea, Mogosoaia sau Chitila. Dar unde stai de fapt?

| Visatoarea001 explică (pentru andreia67):

In Comuna Peris Judetul Ilfov