| DulshikaPtTne a întrebat:

Ok...v-am explicat de fostul meu iubit care m-a batut si dupa s-a cuplat cu cea mai buna prietena a mea in timp ce era cu mne.Acum sunt cu fostul lui cel mai bun prieten pentru ca mi-a luat apararea cand m-a batut si de atunci nu stiu cum ne-am placut.Acum el s-a despartit de fosta mea prietena si si-a scris pe vena numele meu cu briceagul bla bla acum vrea sa ma desparta de baiatul asta.Ma ingrijoreaza faptul ca isi face rau singur taiandu-si venele si astea? ce fac? eu nu pot sa ma impac cu el m-a batut si n-am ce sa mai simt pentru el. fundalove struck

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa draga sa si taie ce vrea...pe tine astfel de baieti te impresioneaza? ramai cu cine esti acum si da l naibii pe fostul cu briceagul lui cu tot

| ladybug11 a răspuns:

Daca e prost, sa'si taie si altceva, nu doar venele!

Prostia, totusi, are o limita, mandria ta ar trebui sa aiba la fel. Daca esti fata desteapta, esti indiferenta si treci peste.

| h3r a răspuns:

"Eu nu pot sa ma impac cu el m-a batut si n-am ce sa mai simt pentru el", vezi? Cu asta ai zis tot. Cum sa te impaci cu un asemenea baiat? Tu vezi'ti de relatia ta actuala si nu-ti face griji pentru el, vrea doar sa te impresioneze si cauta orice forma de ati atrage atentia. Ai grija de relatia ta :*, succes.

| SmRpT a răspuns:

Te-a batut si tu iti faci griji pentru el?