| Daria a întrebat:

Ati pierdut vreodata pe cineva drag? Adica in senul ca a murit?

Răspuns Câştigător
| iuliancico a răspuns:

Da. Copilul meu... Dar am castigat un ingeras ce va avea grija de cei ce l-au crescut...

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate, da. Mai multe persoane dragi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, pe mama mea anul trecut pe 13 noiembrie.
Este o durere care nu se poate exprima în cuvinte, îți usucă pur și simplu sufletul.
Pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

Bunica mea, o femeie cu un caracter puternic. Mi-a fost ca si mama.

| Razvan a răspuns:

Pe matusa mea acum 3 ani

| mgtow a răspuns:

Nu era chiar asa de drag, era nasul meu care nu l-am mai vazut de cand am plecat din Romania din 2004, pacat de el ca era un bun electromecanic si tinichigiu/vopsitor auto sad as fi vrut sa mai traiasca asa mai mergeam la el sa imi arate cate un pic de meserie

| Psihiatra a răspuns:

Din nefericire da. mi-a murit bunica (imi era cea mai draga dintre cele 2 bunici). Aproape ca pot spune ca ea m1a crescut.Mama era mai mereu la munca de cand mergeam cu ea la gradinita pana la 7 si eu stateam cu bunica.Pe langa ea, mi-am pierdut un catel pe care l`am crescut de 9 ani si o pisica.Nu voi uita niciodata cand am vazut-o sfasiata intre dintii unui caine.SArmana,cu ultimele puteri a venit la picioarele mele si s-a pabusit uitandu`se la mine. crying Mi`e asa de dor de toti...Am simtit nevoia sa mentionez si animalele pentru ca eram foarte atasata de ele si le iubeam ca pe membrii familiei.

| BRG a răspuns:

Da pe mama pe 17 sept, avea doar 56 ani, dar cancerul nu ține cont de vîrstă, si pe unchiul meu 37 ani in 2005.Tot cancer.

| clauss a răspuns:

E lista prea mare sa o insir si din respect n o voi face, atat o sa spun ca i am iubit enorm, dar cum viata merge mai departe, trebuie sa acceptam si asta voi face

| Ana a răspuns:

Da, dar eram foarte mica si nu m-a afectat prea tare

| janynn a răspuns:

Da.fostul meu prieten si o nepotica de numai 5 lunicrying((

| Onutzyk a răspuns:

Normall... mi-a murit bunicul si cateaua... daca se pune da mie mi`era draga :O3 crying

| Annitu a răspuns:

Da.pe bunica...

| Doddel a răspuns:

Da, pe bunica mea, a fost o persoana extraordinara, imi este dor de ea.

| Ирина19 a răspuns:

Da...pe tatal si sora mea mai mica

| Broadband a răspuns:

Cred ca toti am trecut printr-o astfel de tragedie.da am pierdut niste prieteni dragi, unul nu a renuntat la lupta si o fata a in accident rutier.
dar cum spunea cineva mai sus, orice s-ar intampla noi trebuie sa mergem mai departe, avem un drum de parcurs

| KidDo_4008 a răspuns:

Da. Pe verisorul meu. Imi era ca un frate. A murit de leucemie la doar 17 ani :-

| cicinel a răspuns:

Daria... daca te referi la moarte ...am pierdut pe mama mea. Este foarte dureros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mama mea a murit la 15 noiemb. 2010, ora 11. 55

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Da, pe bunicii mei si o bunica, o catelusa, unchi... din pacate pierderile dureroase fac parte din viatasad