| pwp a întrebat:

Cand va-ti pierdut un animal drag, cum ati trecut peste?

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Catelusul meu a disparut acum 2 anicrying mor cand vad cate o poza cu el ma apuca un planscrying. Il adusese tati acasa de mic, si de atunci il crescusemcrying

Nu e corectcrying il vreau inapoicrying

11 răspunsuri:
| pwp explică:

Nu e nici-o problema, Katya!

| Rukhsandra a răspuns:

A fost destul de aiure.Dee... era si el un suflet mic. sad

| medgirl a răspuns:

Foarte foarte greu, vorba e de pisicutul meu, care mi-a fost furat deja de jumatate de an(aprox.), plingeam zi si noapte, dimineata ma trezeam si imi aminteam de el, plingeam, seara inainte sa adorm la fel, bine ca am o poza cu el, macar poza ma mai consola.insa toate astea au tinut c-am 3sapt., sincer am suferit enorm!

| arrriadna a răspuns:

Dupa cum observi nu se trece "peste" ci "prin" pierderea unui animalut. Eu am avut mai multe specii de animale de-a lungul anilor si pe fiecare din animalute le tin minte... Ultima data papagalul mi-a zburat pe sub perdea suparat probabil pentru ca eram insarcinata si nu ii mai faceam eu curat in colivie.
Am cumparat altul... E un dragut, pupe mami pe el de baiat cuminte. happy
Asta e, animalele ne invata ca toti suntem doar trecatori prin lume. Ar trebui sa le multumim pentru asta...

| Ingrid16V a răspuns:

Foarte, foarte greucryingnici acum nu-mi vine sa cred ca mi-am pierdut catelusulcrying

| Xtina_8376 a răspuns:

Mie mi-a murit prima pisicuta pe care am avut'o acum vreo 7 ani am fost devastata mai eram si mica atunci va dati seama dar mi'au luat ai mei alt pisoi la fel (asta e motan) si crede'ma am ajuns sa'l iubesc mai mult ca pe primul pisoi, si el s-a atasat de mine atat de mult incat nici nu pot sa mai ies din casa ca face ca toate alea, cand vin de undeva sare si se agata de mine si miauna pana il iau in brate si il pup vreo 20 min si atunci se potoleste big grin so... ia'ti alt animalut si o sa vezi ca incepi sa te atasezi si de el la fel de mult ca de cel pe care l'ai pierdut...

| Anileda a răspuns:

Acum vreo 8 ani, chiar daca au trecut foarte multi ani, il mai tin minte pentru ca a fost si primul meu caine, mi-am luat alt animal.

| RainbowChaser a răspuns:

Eu am pierdut un caine acum vreo 10 luni si inca nu mi-am revenit...mai plang noaptea...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am trecut...si acum plang cand ma gandesc si au trecut 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi au trecut cativa ani, inca imi mai amintesc din cand in cand(in special seara)de el si aceasta amintire ma intristeaza. Un alt animalut te va ajuta sa treci mai usor peste asta(ti-o spun din propria experienta). Imi cer scuze ca am raspuns atat de tarziu, dar am lipsit o perioada. Sper ca nu e nici-o problemahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pwp, ma bucurhee hee.