| SomeOne_1942 a întrebat:

Avem pe aici mamici sau viitoare mamici? Vreau sa va fac cunoscut un site interesant http://scutece.net - contine articole despre copii si pentru parinti.

Ce parerea aveti? Sugestii despre cum as putea sa il inbunatatesc? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

"Bun pentru copii daca il citesc parintii". Imi place! happy

1 răspuns:
| danay72 a răspuns:

Unele articole despre copiii, poti gasi in situl jw.org sectiunea familie. Felicitari ca esti preocupata sa ajuti familile.