| Xulescu2 a întrebat:

:) As vrea sa va cer parerea despre un blog http://usefull-pc.info/ spuneti-va parerea despre tema si despre articole si daca aveti niste sugestii sunt bine venite
PS: blogul este tanar :)) l-am facut acum 2-3 zile

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Ideea e buna. Cand continutul va fi mai bogat o sa il vizitez mai des. Sunt foarte multe site-uri cu acest tip de continut, gen videotutorial.ro, dar iti trebuie multa perseverenta sa ajungi la nivelul lor. Eu in general caut sa invat cat mai multe trucuri despre sistemele de operare, mici secrete, solutii la probleme aparent fara iesire, caut gadgeturi pentru desktop sau instrumente audio video. Mult succes!

2 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

1. Temporar mai adauga ceva in rightbar; este prea mult loc gol
2. foloseste url rewrite pentru friendly urls (in loc de mainsite/? cat=ID sa iti dea altfel. Te va ajuta destul de mult.
3. schimba banner din header cu ceva apropiat de tematica ta, este prea tern; da impresia de plictiseala de ora 2h00 a. m

| Mihai03 a răspuns:

Ai gresit numele... folositor este useful nu usefull, full este plin. tema nu e faina deloc... pune ceva cu filme etc happy