| BiancaLog a întrebat:

- Aveti incredere deplina in vreo persoana? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ツツツ a răspuns:

Heii, bunaa! puppy dog eyes
Nu in orice persoana sad. Si nici chiar in cea mai buna deoarece te poate trada, sti vorba aia.hee hee
Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singur happywinking

:X:*

27 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Deplina...nu

| thegatekeeper a răspuns:

Nu. In general sunt destul de suspicioasa, iar incredere deplina am doar in mine, atunci cand stiu ca sunt capabila sa realizez un lucru.

| MaTrIx8378 a răspuns:

De unde esti?:*

| BiancaLog explică (pentru MaTrIx8378):

Alba happy Tu? tongue

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru BiancaLog):

Bucuresti, departe tongue

| BiancaLog explică (pentru MaTrIx8378):

Da laughing tongue

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru BiancaLog):

big grin

| Azµre a răspuns:

Da în Iubită și în Bunic.

| fabiola a răspuns (pentru Azµre):

Daca vrei sa fii fericit, da incredere bunicului 100%, dar iubitei- e suficient 99%!

| Azµre a răspuns (pentru fabiola):

Oricum așa era happy
Eu am crescut cu bunicii, și ei erau oamenii mei de încredere, cum bunica a murit în 2006, am rămas cu bunicul, în care am încredere deplină, de fapt eu niciodată nu am vorbit nimic cu părinții mei, decât cu bunicii happy, la fel fac și acum înainte să iau o decizie dau un telefon și vorbesc și cu el happy

| Oana92 a răspuns:

In Dumnezeu! se pune?big grin

| TheAce a răspuns:

Desigur, icnrederea e super importanta. Trebuie sa iti alegi cu grija prietenii dar cei care au trecut testul timpului sunt cei in care trebuie sa ai incredere asa cum trebuie sa ai si in familie.

| dracu14 a răspuns:

Doar in mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de mine, in nimeni. Nu-i vorba ca-mi desconsider cunostintele, ci personalitatea mea e una care-i depaseste pe multi si unii sunt doar slabi si nu pot face nimic. Si nici n-am nevoie de ajutorul nimanui, ca am un psihic de vodka.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| AndyLavy a răspuns:

Da.

| duuh a răspuns:

Nu deplina.

| ema_2625 a răspuns:

Sa zicem ca in mama, in rest doar in ceea ce imi propun eu sa fac.

Răspuns utilizator avertizat
| alexutza071 a răspuns:

Singurele persoane in care trebui sa ai incredere sunt parintii tai.

| HouseHouse a răspuns:

Inca nu...

| Cuniska a răspuns:

Am incredere deplina in mine big grin laughing

| MihayAndrey a răspuns:

Chiar in 3 persoane.

| Steffani a răspuns:

Da, dar niciodata nu poti fi sigur...

| valiboy87 a răspuns:

Da..in mine. In felul asta nu ma poate dezamagi nimeni!

| andrageorgianaa a răspuns:

Da, in unchiul meu eu am 14 si el 18. vorbim absolut orice nu ne ferim

| killer13 a răspuns:

In unele da!