| AvalohAlyn a întrebat:

Voi aveti incredere deplina in medicii din Romania?

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu, doar in cativa pe care i-am cunoscut mai bine

| ℓαυяα a răspuns:

Din păcate, nu. Unii pun diagnosticul greșit sau îți dau medicamente care nu te ajuta cu nimic sau din potriva, îți fac mai mult rău. Când am o problema prefer sa consult mai mulți medici.

| Catrice a răspuns:

Dacă mergi la 3 medici diferiti și primești 3 diagnostice diferite, atunci mergi la al patrulea care poate să-ți dea fie unul dintre cele precedente, fie un altul total diferit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei scumpi si din zone calumea, privati dah. Vre o 5% stiu ce fac.
In schimb sunt o grãmadã care au doar postul si diploma, ce stiu ei stie si google.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ma rup, nu alta!