| mgxxtreme13 a întrebat:

Aveti incredere in voi?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu am încredere în mine, atunci în cine?
Pa, pa.

| morena a răspuns:

Da am! Desi uneori sant multi care incearca sa mi-o ia...incerc sa ma tin tare pe pozitie! Asta ni se intampla la toti, nu?

| ignore a răspuns:

Inainte nu prea aveam acum am inceput sa amhappy

| NoNameJunior a răspuns:

Sigur.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sincer...nu

| Jeanny22 a răspuns:

Pesimista pana la moarte!
Dar nu am fost asa din totdeauna.Viata m-a schimbat, cu dramele ei. Asa ca, de obicei ma astep la cei mai rau. Nu doar in legatura cu mine, dar si cu altii.
Stiu ca este important sa ai incredere in tine, de aceea m-am inconjurat de prieteni optimisti, care imi sunt mereu alaturi. Ei imi dau increderea de care am nevoie, atunci cand sunt la pamant.
Jeanny22!

| noi3 a răspuns:

Da. cand privesc lumea precum un spion.

| summer12 a răspuns:

Partial

| georgyana1398 a răspuns:

Eu am foarte multa incredere in mine si crede-ma ca asta m-a ajutat foarte mult pentru ca mereu am fost judecata de otti membrii familiei mele si doar increderea in mine m-a ajutat si ma ajuta si in continuare sa trec peste orice obstacol

| Liviu_8392 a răspuns:

Oamenii care nu au incredere in ei si nu se cunosc psihic se nimesc credinciosi, cei care invoca un ceva inexistent sub pretextul ca-i ajuta ceea ce este imposibil, iar raspunsul meu la intrebarea ta este da, am incredere in mine si-n capacitatile mele asta ma face sa gandesc si sa-mi rezolv problemele singur.

| InfiAndrew a răspuns:

Da

| Frantz a răspuns:

In noi sigur in tine deloc. big grin funda

| Denisa_2702 a răspuns:

Daca nu avem noi cine sa aiba? e foarte important sa crezi in tine si sa fii optimist!