| mary4048 a întrebat:

Aveti un singur politician in care aveti incredere? Daca da..de ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel putin eu inca n-am gasit unul, in care sa am deplina incredere, dar mai caut si, cine stie, poate o sa-l si gasesc.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să am? Toți, absolut toți sunt mincinoși!
Pa, pa.

| M25M a răspuns:

Nu am incredere in nici unul, indiferent de "doctrina ideologica".

| LeMousiqe a răspuns:

NU am incredere in nimeni.

| HighByTheBeach a răspuns:

Salut!
Crede-ma ca nu poti avea incredere in politicieni. Sunt niste hoti si niste mincinosi! Iti promit ca vor face lucruri uimitoare in tara, dar cand ajung la conducere poti sa-ti iai ''La revedere'' de la toate promisiunile.
O seara placuta!

| marian1985 a răspuns:

Nu exista politicieni in care sa ai incredere