| anonim_4396 a întrebat:

Aveti o familie unita? eu nusad

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PetreConstanta a răspuns:

Stii cati sunt ca tine Ia-o ca atare Roaga-te la Dumnezeu si vei avea o familie unita Ai rabdare Lasatimpul sa rezolve totul Nu dispera Sa-ti ajute Dumnezeu

| didiDia a răspuns:

Nici eu.

| push2gl a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, poate ar trebui sa incerci sa-i apropii incearca sa vezi care-i problema, eu ma bucur de o familie mai mult ca unita cum as dori la toata lumea, sper sa-i mai unesti cat de cat

| nikol a răspuns:

Am pus intrebarea asta pentru ca in ziua de azi nu au toti o familie unita ...eu cu mama mea nu vb de cateva luni de zile ea e problema din cauza ei nu putem fi uniti.in plus nu ma plang ca m-am obisnuit cu ideea, oricum eu imi fac propria familie peste un an sau 2.

| Minalore a răspuns:

Hey oameni buni. Ea practic e o fata care face ca e amarata asa, doar ca sa se dea bine...Ca cine naibi ar pune o astfel de intrebare...Analizand mai bine intrebarea va veti da seama ca am dreptate.Si daca totusi e asa despartita cum zice ea, imi pare rau pentru ea

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Nu preatongue.
Ai mei au divortat cand eu aveam 5 ani tongue
Dar acum sunt iar impreunatongue
Dar degeaba... tati nu face nimica ptru noi.[Numa bea]hee hee)
Deci nu prea cred ca familia mea este unitatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu pot spune ca am o familie unita. Suntem 3 frati si o sora. Un frate si sora,nu au facut nimic decat sa ne faca de rusine,iar realizarile lor sunt nule,pana la ora actuala. Nu te poti baza pe ei deloc si orice ai vorbii,e ca si cum nu ai fi zis nimic. E logic sa nu fiu unit cu cineva care nu imi impartaseste principiile,chiar si un frate sau o sora. Dumnezeu asa a lasat,sa te intelegi mai bine cu un strain. Sincer,iti recomand sa privesti partea buna. Eu am plecat in lume de unul siongur si mi-am facut un rost. Nu ma chinuie niciun fel de sentiment de dor si astfel, am trecut mult mai usor prin greutatile intampinate. Sa fi independent e un lucru bun, te face puternic/a.Trebuie doar sa iti gasesti jumatatea si vei vedea ca e totul ok. Nu zic ca imi pare rau pentru tine, asa cum nu imi pare rau pentru mine. Nu cred ca daca ne plangem de mila, ajuta la ceva...

| AlexAleex a răspuns:

Ee. ne mai certam noi dar tot ne iubim...

| alish a răspuns:

Nici eu. parintii mei s-au despartit cand aveam 1 an. sh tata e acum undeva la tara sh mama e cu mine. dar s-ar putea sa plece sh ea in alta tara... pare rausad

| Ioana353 a răspuns:

Imi pare foarte rau de tine dar sa stii ca orice s-ar intampla si orice ari face parintii tai sa mergi mai departe incercand sa uiti
asa am fost si eu o saptamana dupa cum sti arice familie se mai cearta si asa au facut si parinti mei si atunci mi-a venit sa fug de acasa fiind o fire foarte sensibila da vazanduma ca ma indepartez de ei au venit si au vb cu mine si de atunci totul merge struna
un sfat important:sa nu te faci emo fiindca o sa iti distruci viata
si eu m-am gandit la acesta varianta si apoi mi-am dat seama ca voi vace greseala vieti mele
am o familie unita

| MisteryM a răspuns:

Micuta.imi pare rau p/u tine.=(

| Nicoleta_1732 a răspuns:

Nu a mei sau desparit dupa ce 2 saptamani ce m-am nascut.Lui tata nu ii pasa de mine. Am ramas doar cu mama iar ea e plecata dincolo... stau la bunici.e greu dar trebuie sa mergem mai departe

| andre3a_6862 a răspuns:

Ambi parinti au murit intr'un accident de masina[Eu eram cu niste prieteni in masina si ei erau amandoi.au murit sub privirea mea.sa sp asa crying] acum stau la bunici.dar si ei sunt batrani si au probleme de sanatate...nu stiu traiesc cu gandul ca intr'o zi nu o sa mai fie nici ei...si nu am pe nimeni decat pe o matusa care ii in Italia.si cred ca ca dupa moartea bunicilorcryingcryingcrying o sa merg la ea! si. sigh crying

| roBieber a răspuns:

Hello!
Da, eu am o familie unita. Imi pare sincer rau ca tu nu ai, deoarece este un sentiment tare placut care il doresc tuturor.
Bye!