| lovelystory2 a întrebat:

Azi baiatul de care imi place ma ajutat sa sap in pamant pentru ca a vazut ca nu reusesc. el mi-a spus cu mult timp in urma ca ma uraste, iar acum ma ajuta. ce sa cred

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te simpatizeaza... si cand a spus aia inseamna ca a spus-o la nervi, nu trebuie sa pui tot la suflet, omul spune multe la nervi!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

A spus ca te uraste la nervi... Poate sentimentele lui pentru tine sunt altele happy

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Poate credea ca iti sapai groapa si vrea sa te ajute mai repede sa scape de tinethinking

| 7 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

laughing)) si eu tot pe varianta asta merg...laughing))

| BCoMichael a răspuns:

Nu trebuie sa crezi nimic pentru ca nu a-i avea dreptate oricum! Poate s-a razgandit intre timp si chiar te place - o varianta - nu poti stii ce se afla in mintea unui om! Totusi poti sa incerci sa vorbesti cu el despre asta sau sa fi subtila si sa ti-l faci ca prieten daca spui ca iti place! big grin