| Emiilea a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a mamei mele si nu stiu ce cadoua sa-i fac. Aveti vreo idee?
Funda.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ne era mai usor daca ne spuneai si suma pe care o poti cheltui pentru cadou.
Poti sa ii iei o forfecuta de unghii; un set de manchiura/pedichiura; un parfum care stii ca i-ar placea si care nu a mai avut pana acum; o carte de bucate cu retete sanatoase(vegetariene); o baterie externa pentru telefon; ori te inspiri de aici: https://www.giftexpress.ro/
Sau de aici: http://www.giftsboutique.ro/categorie-produs/cadouri-femei/
Sau gasesti cadouri si la librariile SolaScriptura. Vezi aici cea mai apropiata librarie de tine: https://www.viatasisanatate.ro/librarii

| 1231242 a răspuns:

Parfum,ciocolata,ursii de plus

| crazypop a răspuns:

Un cadou foarte frumos este un buchet de flori, o ciocolata, o rama foto cu tine si ea si o felicitare sincerca scrisa de tine in care sa iti exprimi sentimentele si multumire referitor la ea.

| DaniAdrian a răspuns:

Nu conteaza ce cadou ii faci mamei tale atata timp cat vine de la copilasul ei, intotdeauna va fi cel mai frumos, incearca cu o poezie drept multumire ca te-a crescut pana la varsta asta, si a sacrificat atatea numai sa-ti fie tie bine, si care te-a tinut mereu curat, calcat, mancat si odihnit si care ti-a facut mereu toate poftele si care te-a iertat mereu, mama este singurul inger pe care il putem vedea si pentru asta dragostea noastra fata de ea ar trebui sa fie nemarginita, asa ca fai orice cadou din lumea asta, crede-ma il va aprecia cu toata inima. Good luckwinking