| ramonia a întrebat:

Băieți, ce parere aveti despre fetele care fac primul pas?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Joaca un rol bun de a fraieri prada

| AFR81 a răspuns:

O parere foarte buna. Tipul de fata perfect pentru cei timizi ca si mine.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru AFR81):

Auzi ce zice babuta gretta, nu esti barbat adevarat. Sa iti fie rusine prietene. TE scot din lista de prieteni laughing

| AFR81 a răspuns (pentru UnBroken2016):

sad sad rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Bravo lor, dar degeaba daca ala nu te place

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu cine are de-a face! dDaca baiatul este vreun adolescent, atunci merge, pare chiar interesant sa primeasca invitatie, sau avansuri de la o fata.
Daca deja este barbat in toata firea, nu mai merge, ca fata pozeaza in disperata, ori ca are vreun interes sa puna mana pe barbatul ala, lucru neplacut pentru barbati, care devin vanatori si vor ei sa cucereasca fata.
O prada usoara, este intotdeauna apreciata pentru primele 5 minute, apoi abandonata.

| Mayhem666 a răspuns:

Mi se par curajoase, si imi place atunci cand fata face primul pas. Asta este doar parerea mea, poate unor baieti nu le place cand fata face primul pas.

| Sociopat a răspuns:

Ne fac viata mai usoara

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu mi se pare cine stie ce. Mi se pare stupid ce zic unii ca le fac disperate. Aia nu prea inteleg eu.

| pufulescu a răspuns:

Imi plac! Arata ca stiu ce vor si asa cum spun si alti useri ne fac viata mai usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezinta o gura de aer proaspat.
dar depinde de pasul pe care il face si de cum e tipa, logic.
daca stie sa atraga atentia, are personalitate si este interesanta, thumbs up.

| ubox7007 a răspuns:

Super de treaba si smechere, gen super fete big grin

| AnthonyWhite a răspuns:

Sunt marfa! ca pe vremuri. naturale originale, nefiltrate
nu imi plac cele superficiale. nimeni nu cauta asta.