| Vrăjiii a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele care nu au avut primul sarut?

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Fete destepte. De ce sa faci schimb de saliva cu unu pe care nu-l iubesti? Va veni si momentul ala si va fi unic.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fete inteligente, care isi pastreaza capul pe umeri, nu pe o perna sau pe bordul masinii.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt fete cuminti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt niste fete normale care inca nu s-au sarutat cu un baiat.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Dacă nu au primul sărut până la 17-18 ani înseamnă că sunt fete că lumea, adevărate, nu panarame.

| PenguinGaming a răspuns:

Bai, ce sa zic, sunt baiat (13 ani) si inca nu am avut primul sarut cu "acea" persoana si nu mi-e rusine cu asta, parerea mea este una normala, fundita? happy