| alabala_4392 a întrebat:

Pentru baieti in general: Ce parere aveti despre fetele care fac primul pas intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| abis a răspuns:

Fetele care fac primul pas merita apreciate. In fond, daca femeile au luptat pentru egalitate cu barbatii, sunt egale in drepturi si cand vine vorba de "agatat"... La mine relatia cea mai lunga si frumoasa a avut loc tocmai atunci cand ea a facut primul pas.

10 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Femei adevarate nene...

| JackieSue a răspuns:

Enigma stie ce zice. laughing

| sorin a răspuns:

O parere buna mai rau este daca fac ele primul pas si te prind sub papucwinking

| andreig a răspuns:

Mie unu imi plac fetele care fac primul pas! Daca le fac un compliment mai intim majoritatea fetelor o sa se supere, o sa se rusineze, o sa se inchida in ele, asa ca mai bine spun ele primul cuvant insa si daca te refuza un baiat e mai jenibil decat daca il refuza o fata pe un baiat!

| alabala_4392 explică:

Da enigmalaughing) cam asa e

| SpikE a răspuns:

Nu prea fac fetele primul pas findca sunt "timide" dar sunt niste scorpiii laughing vor sa stea la tv pe acasa se uite la telenovele iar noi prosti sa ne ducem la munca sa venim cu banii, sa venim acasa devreme sa nu comentam, sa fim sclavi lor!

| deluxe a răspuns:

Femei care stiu ce vor de la viata...nu mironosite cu fite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupta pentru ce vor si decit ca altele care nici macar treaba asta n-o stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt..., cam fetele fac intotdeuna primul pas, numai ca ne lasa pe noi sa credem ca suntem ''macho''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o onoare pentru o fata sa procedeze astfel. Putine sunt fetele care recurg la aceste gesturi si merita apreciate, deoarece dau dovada de tarie de caracter. O astfel de fata merita dragoste mai presus de toate. Sa fii iubita!