| Roxana_2583 a întrebat:

Baieti, a-ti fi de acord ca partenera de viata sa fie inseminata artificial in caz ca nu poate face copii?

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Ar fii un gest extraordinar din partea baiatului. In cazuri ca astea este foarte importanta comunicarea in cuplu insa in prezent majoritatea se sfarsesc din cauza acestor probleme. Stiinta a evoluat insa mintea omului a ramas in urma.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca ar fi cu adevarat o relatie bazata pe iubire si ne-am dori amandoi un copil probabil am recurge si la aceasta ultima solutie.

| Zenithf a răspuns:

Lol, ce figura esti. Pai daca ea nu poate, atunci degeaba se insemineaza artificial, probabil vrei sa zici daca el nu poate?
Daca ar fi cazul meu, eu cred ca mai degraba as infia un copil decat sa vreau sa creasca in burta ei copilul altcuiva. Dar daca ea ar vrea sa fie mama nu m-as opune la asta.

| Puf a răspuns:

Daca baiatul chiar o iubeste, de ce ar pierde`o din acest motiv?thinking

| Malvina24 a răspuns:

De ce nu? Chiar mi se pare ceva foarte frumos adica macar doreste sa aiba un copil, nu e vina ei ca nu poate avea unul! Poate si ea ar vrea sa-l faca pe care naturala dar daca tot nu se poate exista din fericire acesta metoda si gratie!

| TąNyą a răspuns:

Păi dacă băiatu' nu poate şi amândoi îşi doresc un copil sau doar ea. până la urmă şi el îl va iubi. Deci da de ce nu, nu e vina acelei persoane că nu poate, dar asta nu înseamnă că trebuie să „tai de tot de pe „listă" ".

Părerea unei fete.

FantaSZy.

| Alin-Dragos a răspuns:

Nu prea:d. vreau sa fie copilul meu facut natural big grin