Abh
| Abh a întrebat:

Ce parere aveti despre profesoara de romana care la 67 de ani a fost inseminata artificial si a dat nastere unei fetite? Fetita are acum 5 ani.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

O fapta condamnabila:a tradat viata unui copil pentriu cei trezeci de arginti. Nu cred ca dragostea de copii a dus-o la acest gest, caci daca era acesta motivul, putea oricand sa faca sau sa infieze unul la timpul sau.Am inteles ca a primit multi bani pentru orgoliul unui medic inconstient avid de notorietate.

| tarziu a răspuns:

Inconstienta. Va avea 85 ani la majoratul copilului, daca mai traieste atat.

Răspuns utilizator avertizat