| glamorous girl a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre fetele inalte si slabute.raspundeti serios.

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mie asa imi plac! Insa mai sunt ceva detalii: cum arata in rest, cum se poarta, cum gandeste, cum comunicam. Si evident, conteaza si cat de inalte si cat de slabute...la peste 1, 95 nu cred ca m-as baga si nici sa fie slabe incat sa isi piarda feminitatea. Pentru mine o persoana slabuta ( slabuta, nu somaleza big grin ) si 1, 75-1, 83 ar fi ideala daca ar fi si pe gustul meu happy Important e cu cine te potrivesti, nu cineva nepotrivit care poate comenteaza aiurea.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu-s baiat da imi dau si eu parerea ...sincer fetele sunt mai dragute fiind mai scunde nu scunde de tothee hee nah si sa aiba ceva carnitza p eahee hee dar tot ce conteaza e sa vezi ce gandire are fizicul mai putin conteazahee hee

kratos
| kratos a răspuns:

Mie imi dispac cele care nu au sani. Sunt baieti cu 2 masline big grin. Daca sunt slabe si au cat de cat sani acolo sunt ok.

| danutza a răspuns:

Nu-s baiat... dar is ok... dar parca tot mai mult fug ochii baietzilor dupa fete mikutze si slabutzehee hee...normal k si dragute tongue

| Encore a răspuns:

Ador tipele slabe dar nu prea inalte.

| ingerulnegru a răspuns:

Lumea ii asa mare sunt persoane care preferatele sunt fetele slabute si inalte
mi e mi se par sexiiii unele fete care sunnt finute

| cLaudYu a răspuns:

Buna
Mie imi plac si fetele scunde si cele inalte de statura. Dar imi plac cele mai mult acele fete care sunt inalte si slabutza ptc si eu sunt inalt. big grin

| rudragos a răspuns:

Ca sunt inalte si slabute ....serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu danutzabatting eyelashes. si in plus un baiat te va placea dupa cum esti nu trebuie sa fii perfecta pentru a placea cuiva.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'st baiat, dar na fetele slabute si inalte au o anumita atractie, dar la urma urmei daca esti slabuta si inalta dar ai o minte de toata jena sau o fata de... atunci numai conteaza statura, sper ca nu am fost prea dura happy

am 1.75 si 48 de kg deci big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o prietena cu fiziccul asta si imi placea enorm, era delicata si extrem de educata dar prietenii faceau misto de mine si ma intrebau la ce circ am gasit-o pentru ca mergea, dupa parerea lor, in miini. Dar motivul intreruperii relatiei a fost educatia ei exagerata fata de firea mea.