| Sportacus123 a întrebat:

Băieți, cum reacționați atunci când îi gătiți prieteni voastre o cină gustoasă, iar ea în loc să mănânce aruncă mâncarea la gunoi?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Data viitoare nu i-aș mai găti nimic.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am grija data viitoare sa nu mai pun sare de 5 ori.

| johnnny123 a răspuns:

Verginica, tu ești?

| Hyperion7 a răspuns:

O las pe ea să-și exprime talentul culinar big grin

| mastadont a răspuns:

Câștigul meu, măcar știu că nu mai are rost să încerc să gătesc de atunci înainte, nu toți trebuie să ne pricepem la gătit, sunt unii cărora chiar nu le iese, și chiar cunosc cazuri. Unei rude de ale mele nici măcar omleta nu-i iese, nu știu cum reușește dar ori o face prea moale ori o arde...

| NataLee a răspuns:

Depinde și de istoric, dacă a mai avut momente sau pur și simplu zi proastă.
Dacă are istoric prost, ii arat ușa

| LidiaDora a răspuns:

Ar trebui sa iei din congelator inghetata sa pui pe ea laughing
apoi batuta putin la fundulet laughing