| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand mergeti sa ii cunoasteti parintii iubitei voastre si ei va servesc cina in vesela si tacamuri de tabla?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Daca tu vrei tacâm de aur și argint, mai bine stai acasă.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi sa zis candva tu nu bei & nu fumezi esti economic la casa omului. Am respins tigara & bautura

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru mgtow):

Cum frate sa nu beu? eu beau de sting

| RAY a răspuns:

Daca ma-sa e atractiva, o facem in trei sus pe masa https://www.youtube.com/watch?v=nXgJGHS3-dQ

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce treaba are? Sa serveasca in ce o vrea ei.

| Sofer a răspuns:

E bine asta. Cel puțin eu când am mers sa ii cunosc Pe părinți ei. Doar o strângere de mana laughing mâncare nu.

| ancaval a răspuns:

E bine că te servesc!

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru ancaval):

Cum adica frate? tu cand ai mers sa cunosti parintii iubitului/ei nu teau servit cu nimic?

| ancaval a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ce contează dacă am fost, sau nu, servită? Păi nu despre mine e vorba.
Și ce contează oalele lor din tablă? Mai bine apreciază gestul!
Să știi că există oameni pe care îi doare în cur de musafirii, nici nu iasă să-ți deie bună zâua, dapăi să te servească cu ceva.