| alexa_4370 a întrebat:

Baieti. cum v-ar placea sa va zica o fata ca ii place de voi fata in fata? big grin
Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa bata unele apropouri, sa vorbim despre relatii si alte chestii. Sa vorbim despre diverse lucruri. Apoi incet, incet sa scada numarul cuvintelor si sa creasca numarul gesturilor. Si sa incepem sa vorbim despre noi. Sa imi zambeasca, sa ma priveasca atent. Si apoi poate sa imi spuna cum vrea. Depinde acum in ce fel ma place. Poate ma place in sensul ca ar dori sa incercam ceva, vedem ce iese si atunci fata normal ar fi glumeata si indrazneata. Sau poate fi gen stii de mult caut un baiat ca tine si atunci ar trebui sa fie sincera si serioasa. Important e ca fata sa fie sincera si comunicativa. Asta conteaza.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vad ca nu iti pot trimite mesaj pe privat. Cand dau click pe profilul tau scrie ca esti anonim. Nu pot lasa aici id-ul meu. Daca vrei rezolva problema asta. Da-mi un mesaj pe privat si vorbim si iti dau si id-ul.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt fata. Pot sa imi dau si eu cu parerea nu?big grin
Cred ca baieti vor sa le spui fata in fata cea ce simti pentru eibig grin Marea majoritate sunt asawinking
Acum depinde si de baiat happy

| alexa_4370 explică:

Bacemi esti expert sa mor eu straight face imi dai si mie id. u tau?

| alexa_4370 explică:

Daiana, sunt fata! rolling eyes

| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Hello`! Si eu sunt fata... dar iti pot spune parerea mea.big grin.

De obicei baietii sunt mai rusinosi...si din acest motiv. le este greu sa le spuna fetelor ce simt.happy ( asta este viata ).

Daca tu iti doresti cu adevarat. sa ai o prietena... spune`i verde`n fata tot ce simti.happy

O inviti la o plimbare.si incepi sa deschizi subiecte.despre o eventuala relatie intre voi 2 happy.

Stiu ca pare greu. dar pe moment o sa iasa cum ti-ai dorit!

Succes :*. si sa ne spui si la noi cum a decurs conversatia`.batting eyelashes

fundita`.batting eyelashes?