| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti :

Daca o fata v-ar placea si voi pe ea, cum v-ar placea sa va zica ca va place?

Funda! Mersi happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca TILICA are dreptatehappy poate ca nu trebuie sa i spui "hey, te plac" ca sa inceapa o relatie.incearca sa ii arati asta...cred ca e o bataie de cap aiureahee hee vorbiti mult, despre orice, iesiti afara, si daca e sa se intample, se intampla happy

2 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Cu sinceritate, si hotarata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai nene, cam aiurea intrebarile aste cum sa-i zic cuiva ca il plac/iubesc, eu cred ca daca iti dai seama ca este intelegere, armonie si respect intr-o relatie nu mai trebuie sa-i spui te iubesc decit atunci cind va sarutati, nu am vrut sa fiu rau dar asa gindesc eu