| DoubleSwag a întrebat:

Hey. O intrebare pentru baieti ce trebuie sa faca o fata sa va placa de ea? Cum v.ar placea sa va zica o fta ca va place? Mersi anticipat:*. >funda:.

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Înafară să mă facă să mă îndrăgostesc de ea nu trebuie să fac nimic și dacă mi-ar spune față în față ar fi perfect.

O zi superbă îți doresc.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Sa fie frumoasa, desteapta, sa nu fie foarte grasa.O zi frumoasa sa ai

| Fabulistul a răspuns:

Tits or ****. big grin
Dar serios acum, nici nu trebuie sa folosesti cuvinte. E de ajuns o privire pasionala si e al tau.