| anonim_4396 a întrebat:

Baietii sunt niste laudarosi, mincinosi. Am mai vazut fete care sunt usuratice, dar cred ca ei exagereaza. Spun ca au agatat pe x sau facut-o cu y. Mint ca au facut sex n fete si ca au fost ei agatati de fete. Voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Si tu prea asculti de barfe, conteaza ceea ce esti tu, ceea ce faci tu!

| mgtow a răspuns:

Deaia nu mai pot eu, si fetele/femeile sunt destul de perverse la fel ca barbatii. In general nu poti spune ca ei sunt mai al dracului decat femeile, nimeni nu face calcul in numar pentru a determina cine e tapul ispasitor ci astea sunt concluzii trase de fiecare din ura si esec in relatii ori invidie.

| DNSK a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel.Vei vedea ca exista si oameni, nu doar lume. Asa sunt barbatii, doresc sa se arate zei, sa domine si sa aiba toate femeile din lume. sau macar sa se laude ca le-au avut. Important e cat la suta e adevar si cat e lauda

| AxelBv a răspuns:

Baietii, la varsta adolescentei, pe langa faptul ca au habar cam 10% din ce inseamna o fata, nu au cu ce altceva sa se laude (exceptand paladinul lvl39 sau cele 4 goluri marcate pe terenul de bitum de langa scoala), asa ca se lauda dupa cum vad la altii. Se lauda ca agata, ca au agatat, ca au experienta de le da clasa anumitor actori de filme "d'alea".
Unii chiar cred ca ce vad in filme e pe bune.

| Woodenpints91 a răspuns:

Sunt o mulţime de băieţi care se laudă pe la vreo beţie că în unele zile aveau 5 gagici pe noapte.
Si majoritatea fetelor bagă mâna în foc că-s virgine, sau că au făcut-o doar cu unul singur pentru că l-au iubit prea mult şi acum regretă.

Una dintre părţi minte. Rămâne de văzut care.

| Dariusuu a răspuns:

Pai da mint, dar nu totii.

Si ce problema ai avea cu asta?

Si pana la urma tu chiar nu ai de unde sti daca minte sau nu.

Probabil ca sunt doar niste barfe. La fel si cu fetele, multi baietii judeca fara sa cunoasca.

| M25M a răspuns:

Suntem dornici de dominare, de etalare a masculinitatii noastre, este psihic, insa sa nu generalizam.
Sunt si fete care fac astfel, doar daca ele sunt mai subtile sau mai conservatoare in informatii sa nu credem ca nu fac si ele la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se cheama lauda, si nu aduce nimic bun...

| 3xfemeie a răspuns:

Unii da, unii nu. Nu toti baietii sunt la fel. Valabil si pentru femei. Ce sa zic acum depinde si de caracterul fiecaruia. Frumos ar fi sa nu incercam sa iesim in evidenta asa.
Unii o fac probabil numai din teribilism, li se pare ca-s cool.
Probabil ca uneori mint alteori nu.

| Maya2014 a răspuns:

Mincinosi sunt multi, atat in randul baietilor cat si al fetelor.
Nu generaliza, sunt si baieti care merita tot ce e mai bun.

| The1smartiest a răspuns:

Unele fete sunt niste frustrate si punct!

| FashionQueen a răspuns:

Mda, unii chiar se lauda cu fazele astea asa aiurea.oh go on rolling on the floor)))) Dar, in fine, nu toti.