| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce baietii sunt asa de mincinosi sau laudarosi. Spun ca faca sex cu zeci de fete. Din minciuni ca agata fete pe oriunde ajung sa spuna ca ei sunt agatati de fete. Nu suntem asa usuratice. Unele sunt dar nici chiar asa de exagerat. Singura explicatie este sa se dea mari la cei din jurul lor. Voi ce credeti?

16 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cand auzi unu care-ti zice ca poate sa faca o coloana Bucuresti-pitesti cu cele care i-au vizitat patul, sa fugi! daca prinzi de el si scuturi nu mai ramane nimic, cad toate impresiile si figurile! iti dai seama cam cate agata cu replici din astea de ***? la urma urmei cine vrea sa fie arata pe strada cu degetul? te gandesti ca poti fii chiar tu in locul fetelor de care ei vorbesc! unu care tace si e discret, ala face! da un pusti de asta ce nu stie ce face maine.da-i pace. bafta mare

| Adry05 a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine. Vor să impresioneze, cum într-un fel cam fiecare dintre noi vrea. Dar băieţii mai mult ca oricine, părerea mea.

| Polaris a răspuns:

Așa-i bunicu', umblă numai cu șosete.

Oh stai, am creșit citatul.

| Chαяtreux a răspuns:

Baietii sunt asa pentru ca sunt. baieti?

| senstein a răspuns:

Voi fetele cand sunteti mai multe la un loc la fel faceti, va laudati cu diverse rahaturi, sigur, poate nu ca ati facut sex cu zeci de baieti...

eu personal nu ma laud, chiar daca am facut-o cu mai multe, tin pentru. mine.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Ba da, unele sunt chiar la "maxim", exagerat.
Cât despre ciutanii respectivi sunt doar lăudăroşi, care vor să impresioneze fete.
Doar gura e de ei.

| drhotzu a răspuns:

Pai stii am vazut un studiu:
femeile fac sex de 3 ori pe saptamana in medie, iar barbatii in medie de 5 ori... singura mea intrebare este: cu cine dracu fac baietii sex de 5 ori pe saptamana?

| Love4Music a răspuns:

Nu generaliza, nu toti suntem la fel.
Nu ai reusit sa cunosti toti baietii sau daca ai reusit eu nu imi amintesc de tine.
Nimeni nu spune ca sunte-ti usuratice, baietii care se lauda sunt prea mici si vor sa para mai mari cu cea ce nu sunt.
Niste prefacuti

| Manuellllaa a răspuns:

Da.Singura explicatie in acest caz este faptul ca ei se cred atat de perfecti si importanti incat uita ca femeia e cu un pas inainte lor si iti spun si de ce:
1. Femeia nu inseala nici pe jumatate cat inseala un barbat.(nu ma refer la toti baietii, unii sunt fideli)
2. Femeia pune cel mai mult suflet cand vine vorba de iubire.
3.E grijulie.
Unii baieti se simt flatati cand o fata se tine dupa ei.Mai ales cand sunt cu prietenii undeva si vad o fata zic"uite ma, asta s-a dat la mine"si chestii, o fac sa se dea importanti, si din acest motiv multi pierd persoana iubita.Cand sunt cu prietenii si il suna ii vorbeste urat si chestii cand e cu ea isi cere scuze si o iubeste, pai scuza-ma, tu esti baiat?! Cam asa se explica din punctul meu de vedere.Te-am pupat!:*

| senstein a răspuns (pentru Manuellllaa):

Nu-ti dau dreptate (fac referire la 1, 2, 3), poate tu esti asa dar nu toate. Spun pentru ca eu am avut parte numa' de panarame si mi-am schimbat parerea, nu ma laud ca nu-mi sta-n fire dar o fata n-am intalnit care sa faca ce ai spus tu in acele puncte enumerate.
La ultima parte ai ceva dreptate.

| Manuellllaa a răspuns (pentru senstein):

Ca nu ai intalnit tu e partea 2 a.Eu am intalnit si alte fete multi baieti de genul asta! Si nu poti nega asta pentru ca nu ai de unde sa stiiwinking.

| senstein a răspuns (pentru Manuellllaa):

Scuza-ma, dar in ziua de azi toate-s la fel (marea majoritate).

Adevarul este ca femeile sunt zero fara barbati, dar si barbatii sunt zero fara femei. Ambii parteneri se ridica si se coboara reciproc. Putem sa criticam orice si la unii si la altii (si sunt destule de criticat la ambele sexe) dar adevarul e ca nu putem unii fara altii.

Femeia in final tot panarama este si asa va ramane de acum incolo, o zdreanta, nu mi-e rusine sa o zic, am vazut si am avut parte de destule, nu-mi voi schimban niciodata parerea despre ele.

Sa nu te simti ofensata, nu am nimic cu tine. Iarta-mi impertinenta... Dar, asa e.

| Manuellllaa a răspuns (pentru senstein):

Eu zic sa-ti corectezi afirmatia, celelalte fete care nu sunt asa si printre ele sunt si eu nu cred ca le place sa citeasca ce scrii tu, si ce afirmatii faci tu.Ca nu ai avut parte de o fata cuminte e partea a 2 awinking.

| senstein a răspuns (pentru Manuellllaa):

O metin pentru ca asa este, nu am nimic cu ele dar de la un timp imi provoaca scarba.

Ok, te stimez daca nu esti in genul ala.

| blacksoul69 a răspuns:

Pentru ca fetele le spun tot timpul ce mincinosi si nesimtiti sunt, macar sa fie mincinosi daca asa ne stie lumea