| racasannicoleta90 a întrebat:

Daca un baiat te intreaba pe cine placi inseamna ca te place?
dar daca te tachineaza sau iti cere adresa de mess?

3 răspunsuri:
| georgeceltoma a răspuns:

In majoritatea cazuriilor aceasta psihologie ar spune ca baiatul te place si este interesat sa afle despre tine.
Iar daca i-ti cere adresa de mess inseamna ca ti-ar spune mult mai multe dar ii este rusine si nu are curaj sa vb cu tine fata in fata.
Dar ai grija... daca unui baiat ii place de tine asta nu inseamna ca i-ti vrea doar binele, poate sa vrea doar sex in primul rand si apoi sa renunte la tine.
E greu la o varsta tanara sa i-ti dai seama ce vrea un baiat. in general baietii pana in 20-25 de ani nu se gandesc la relatii ci doar la experiente sexuale

| Aedilian a răspuns:

Dap...te-a "tintit" si vrea sa vada ce fel de fata esti. O intrebare....sunteti prieteni buni(daca da de cand?) sau va cunoasteti de putin timp?

| racasannicoleta90 explică (pentru Aedilian):

Ne cunoastem din vara, si iesim deseori cu gasca ( avem gasca comuna).