| anonim_4396 a întrebat:

Bun,inainte sa incep va spun ca sunt fata.Sunt cam confuza deoarece este la mine la scoala un baiat care de fiecare data cand trece pe langa mine se uita la mine si se impinge in mine.A ajuns sa stie si ce am vorbit la telefon.Se baga in seama si cea mai buna prietena a mea zice ca ma place, voi ce credeti ma place sau vrea sa fim doar prieteni?

Răspuns Câştigător
| Marrie18 a răspuns:

Buna Izabela! Eu cred ca baiatul acela te place. Daca ar fi vrut sa fiti doar prieteni nu l`ar mai fi interesat ce vorbesti la telefon sau cu cine! :*

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te place! Dar curios cum de ştie ce ai vorbit la telefon? Nu cumva ai prieteni care te dau pe goarnă?

| IzaIzabela a răspuns (pentru onasis1961):

Pai era intr-o zi in spatele meu si se pare ca a ascultat ce vorbeamlaughingPersoana cu care vorbeam nici nu il cunoaste si nu am zis decat: Nu vreau sa ploua! Eu vreau afara! si asta imi zice de fiecare data cand ma vedelaughing

| Monica0714 a răspuns:

Eu cred ca prin fiecare ghiont prin care ti-l da vrea sa zica:,, Vrei sa imi dai idul tau de mess sau sa fii cu mine sau sa ne cunoastem mai bine''...deci iti zic sigur ca trebuie sa vorbesti cu el. Noroc.

| serafina93 a răspuns:

Stai linistita, doar te place :-J asa-s baietii de varsta ta(vad ca esti nascuta in '98)