| Geo_Georgiana_1997_BCJr a întrebat:

Bunà TPU! Am mare nevoie de niste mesaje de dragoste lungi pentru el finca maine se implineste 1 si 5 luni de relatie va rog ajutati-ma!

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai un an jumtatae de relatie cu el si nu esti in stare sa-i scrii un mesaj...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dar cand ai implinit 1 an 4 luni si 29 de zile ce i-ai scris? Vezi de aia fug barbatii de voi! Ii sacaiti cu aiureli. Sarbatoresti un an, doi, etc dar nu in fiecare luna.

| LexiEla a răspuns (pentru Salontanul):

N.a zis nimeni ca da petrecere pentru asta sau ca.si fac cadouri. Daca vrei ii spui zilnic iubitului ce mult il iubesti. E treaba lor daca aleg sa sarbatoreasca, nu a ta. Daca ai probleme in dragoste nu inseamna ca toata lumea are, sau trebuie sa actioneze ca tine. Daca nu ai, super, nu mai critica relatiile altora.

| Salontanul a răspuns (pentru LexiEla):

Eu n-am probleme dar am o experienta de viata. Adica atata vacanta si concedii am cati ani de viata acumulezi tu. Si nu te-am intrebat nimic.

| LexiEla a răspuns (pentru Salontanul):

E un site public in care ai libertatea sa.ti exprimi opinia. Si raspunsul tau nu face bine persoanei care a intrebat, nu mai spun ca nici nu ai raspuns la ceea ce intreba ea. Asa ca daca nu accepti sa ti se comenteze la raspunsuri, nu mai raspunde. Obisnuieste.te cu ideea. Nu e cazul sa ne dam mari cu cine are dau nu zile mai multe pe Pamant.

| Salontanul a răspuns (pentru LexiEla):

E treaba ei daca accepta sau nu raspunsul. Nu-i treaba ta ce raspund eu. E o vorba pe care nu ti-o pot spune acum despre cei ce se baga ca musca.

| LexiEla a răspuns (pentru Salontanul):

Evaluandu-mi raspunsul ca nefolositor si eronat nu de caracterizeaza decat ca fiind o persoana care se simte atacata

| Salontanul a răspuns (pentru LexiEla):

"nu de caracterizeaza" decat ca o persoana care este atacata de cineva care n-avea ce cauta in discutie. Normal ca sunt atcat! Dar mai bine sa te simti atacat decat prost. Problema este ca se zice ca prostul nu-si da seama ca este prost. E ca si la morti. Mortii nu stiu ca sunt morti. Asta-i viata!

| LexiEla a răspuns (pentru Salontanul):

E de ajuns sa te las in pace pentru ca esti destul batut de soarta, nu e nevoie sa iti spun eu

| Salontanul a răspuns (pentru LexiEla):

Pe mine nu m-a batut soarta. Am avut o viata frumoasa si acum cand ma apropii de moarte ma simt cu o viata implinita. Imi pare rau pentru tine ca la cata minte ai o sa duci o viata grea. Mai mult, n-ai invatat nici carte (se vede dupa greselile ce le faci) si o sa-ti fie si mai rau. Imi pare rau cand vad un tanar pierdut!

| Kaℓi a răspuns:

De ce lungi? nu o sa le citeasca daca au mai mult de doua randuri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu,daca luna trecuta mi-a fost greu sa-mi gasesc cuvintele,dorind sa-ti spun ce insemni pentru mine,luna aceasta mi- a fost de-a dreptul dificil,denota ca am cerut si ajutor.Ce puteau sti,oare,niste straini,cum ar fi putut vedea ei flacara ce arde in mine, cum mi-ar fi vazut surasul ce izvoraste din adancul fiintei mele, cum ar fi simtit emotia intalnirii, cum m- ar fi putut ajuta sa-ti marturisesc dragostea? Iubirea poarta numele tau, iar acest nume este scrijelit in inima mea.
Gandul ca peste 30 zile trebuie sa nascocesc alta tampenie ma infioara deja.
Te iubesc!

| Axely a răspuns:

Ar trebui tu sa ii faci alcatuirea sentimentelor tale lucrurile care vi s-au intamplat impreuna laughing0
Daca aș fii fost in locul tau vreo 20 de carti faceam din ce scriam rolling on the floor))))))

| InF3CT a răspuns:

Tu trebuie sa stii mai bine ce mesaj de dragoste sa ii dai laughing
Daca il iubesti!

| Gb_Matei_1997 a răspuns:

Dragostea mea astazi inplinim 1 an si 5 luni si crede.ma ca sunt cea mai fericita lângă tine. Te iubesc enorm cum n.am mai facut si te voi iubii mereu. esti cea mai importanta persoană din viata mea si iti multumesc ca ai apărut în viata mea si ma iubesti asa cum sunt! Mereu imi este gândul la tine, fara tine credeam ca n as putea sa traiesc. Te iubesc foarte mult, si nu vreau sa te pierd niciodată. La multi ani noua! Sufletul meu te vrea doar pe tine. tu imi bati in piept. Tu ma faci fericita. Te iubesc!