| Tiffiiia a întrebat:

happy
Am nevoie de mesaje de dragoste ceva mai lungi... vreo idee? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Afla de la mine ca nu de mesaje are nevoie ca sa isi dea seama de sentimentele tale. Lasa-l sa te pipaie in locurile dorite de el si il faci cea mai fericita fiinta de pe planeta. Garantez o reusita totala si imediata.

| LoveSleep a răspuns:

Îți fac eu o poezie mai pe seară. Sper că băiatu are simțu umorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tiffiaa daca tu il iubesti pe ala atunci mesajul trebuie sa vina din suflet nu de pe goagal..Acum se vede cat de "mult" il iubesti.

Răspuns utilizator avertizat