| IubesteEa a întrebat:

Buna 1. ce inseamna cand un baiat te intreaba ce fel de baieti iti plac? si ce vrei de la un baiat? asta m-a intrebat baiatul de care imi place si stie si el ma placelove struck doar ca nu stiu cum sa il fac sa se indragosteasca stiu nu pot 2.dar ce gesturi le-ar putea face sa fie indragostit de mine? apoi el a zis tu si eu:X:* 3.adica? si am continuat eu ne vom iubi mereu si a zis ca continuam noi melodia si l-am intrebat cum ar suna si a zis make love with you baby 4.adica? 5.cum sa il conving sa iasa afara sa petrecem timpul impreuna? ca el nu iese ca are antrenamente dar in weekend nu are crying si de cand am vorbit, el nu m-a bagat inseama pe facebook nici ieri seara pe mess6.asteapta sa il bag eu inseama dau funda! raspundeti la toate pe rand va rog!

Răspuns Câştigător
| AddaSunnii a răspuns:

Deci, tu dacă vrei să petreci timp cu el, vezi ce îi place lui să facă..de exemplu, dacă îi place vreun sport, roagă-l să te învețe și pe tine, că ți-ar plăcea să înveți. Dacă te place, se comportă cu tine mai altfel decât cu ceilalți, îți zâmbește când îl privești, se uită la tine pe ascuns, te întreabă mereu ce faci și cum mai ești.ce ai mai făcut. și din câte zici tu, eu cred că el chiar te place..ai putea să-l întrebi cam așa (dacă să zicem că-i place fotbalul): auzi, nu ști pe cineva care m-ar putea învăța să joc fotbal? nu să fiu profesionistă, doar așa, să știu câteva chestii de bază.
Tu încearcă asta, sper să funcționeze.

2 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Nu ma place i-a zis unei colege k nu il atrag si ca nu ma place si eu i-am raspuns cu acceasi moneda i-am zis ca nu il plac ca am iubit pe facebook oricum va realizalove struck

Răspuns utilizator avertizat