| IubesteEa a întrebat:

Buna 1. ce inseamna cand un baiat te intreaba ce fel de baieti iti plac? si ce vrei de la un baiat? asta m-a intrebat baiatul de care imi place si stie si el ma placedoar ca nu stiu cum sa il fac sa se indragosteasca stiu nu pot 2.dar ce gesturi le-ar putea face sa fie indragostit de mine? apoi el a zis tu si eu:X:* 3.adica? si am continuat eu ne vom iubi mereu si a zis ca continuam noi melodia si l-am intrebat cum ar suna si a zis make love with you baby 4.adica? 5.cum sa il conving sa iasa afara sa petrecem timpul impreuna? ca el nu iese ca are antrenamente dar in weekend nu are si de cand am vorbit, el nu m-a bagat inseama pe facebook nici ieri seara pe mess6.asteapta sa il bag eu inseama dau funda! raspundeti la toate pe rand va rog!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cred ca vrea sa faca misto de tine si de asta te-a bagat in seama. Nu e nimic de capul lui. Sigur vrea sa faceti sex. Make love with you baby e destul de sugestiv. Daca nu vorbeste cu tine pe mess sau facebook e clar ca a fost ceva pasager si tu te-ai entuziasmat prea tare. Ti-ai facut sperante false.