| Aleeee95 a întrebat:

Acum cateva zile i-am trimis unui prieten o cerere de prietenie pe facebook. Mi-a dat accept. Iar a doua zi, nu mai eram la prietenii lui. I-am trimis una din nou şi nimic. Apoi l-am rugat pe mess să imi trimit o cerere de prietenie, mi-a trimis şi nu imi apare. Ce să fac? Aş vrea să îl am la prietenii şi să îi văd pozele, tinand cont că îl cam plac! :d

4 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Exact asa am patit si eu sad stau de mult timp si incerc sa caut o solutie, dar nimc crying plus ca am primit si un mesaj si nu-l pot vedea crying si l-am mai si sters din yahoo mail crying( crying

Răspuns utilizator avertizat
| Lenu_3498 a răspuns:

Pai.esti sigura ca ti-a trimis o cerere? daca da, dai in partea dreapta la prietenii si la cereri ascunsehappy

| Nymphetamine a răspuns:

Poate nu ti-a trimis si poate te-a sters pentru ca nu te cam vrea la prieteni.