| Shun19 a întrebat:

Buna, acum doi ani o fata care ma placea a vrut sa iasa cu mine dar eu am zis ca nu-mi plac fetele mai mici decat mine pentru ca aveam o prietena in acel moment dar acum as vrea sa o invit in oras dar nu stiu adica nu ar fi ciudat dupa ce ai refuzato acum 2 ani sa o inviti in oras? Ce ar putea zice...

Răspuns Câştigător
| doggy123 a răspuns:

Poate inca te place si o sa-ti accepte invitatia in oras... daca te-a placut eu zic ca merita sa incerci s-o inviti

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Ar fi bine sa incerci,ca sa vezi cat este de neplacuta situatia,dar mai ales un astfel de motiv,pueril.
Atunci erai mandru ca te curtau fetele, iar acum cand ti s-au dat papucii, este "buna" si o fata mai mica, ca varsta, decat tine.
Sper ca fata are ceva orgoliu in ea si sa te refuze char si ca prieten.Nu meriti nici macar atat!