| dragos_6963 a întrebat:

Buna all.va rog sa ma ajutati cu raspunsuri f serioase si fete si baieti la problema pe care o avem sa zic asa.eu si cu pretena mea am decis sa ne incepem viata sexuala eu 17 ea 16.nah si ea o zis ca i virgina si i era frica. nah si cand am ajuns in fapt si am vr sa o penetrez la inceput o zis ca o doare un pic da suportabil dar la ea nu o fost nimic urma de sange nimic si nimic dureri asa mari nu o avut. ce sa cred? mai i virg sau nu? ce so intamplat totu o decurs normal o intrat si zicea ca mai are dureri mici pe parcusrsu actului.va rog spuneti-mi ce sa cred? este posibil sa mai fie virgina da o intrat tot da nah nu stiu? va rog ajutati-ma? rasp sincere.multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca a fost virgina. Ar trebui sa stii ca 20% din femei nu sangereaza la deflorare, ca e normal sa obtii penetrare completa, iar dureri sunt multe femei care simt doar o mica jena de cateva secunde. Nu ai absolut nici un motiv sa o banuiesti.
Tinand cont ca este atat de mica, tie iti revine datoria sa o duci la ginecolog in prima luna de la dezvirginare si apoi regulat, macar o data la 6 luni.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Membrana himenală nu a fost vascularizată şi mai elastică. În concluzie a fost virgină!
La ce îţi trebuie virginitatea? Este un trofeu al tău dar nu şi obligatoriu să o iei de nevastă!
Pa, pa.

| danielagoldica a răspuns:

Hai ba lasa vrajeala! Ce te agiti atat!? A fost n-a fost asta e! Ce te intereseaza pe tine ce a facut ea inainte? Ia-o asa cum e si vezi-ti de treaba!

| CarmenR a răspuns:

Brigaela deja a spus tot ce era de spus.

| Logout a răspuns:

Omule, nu tuturor fetele le curge sange! Depinde de la femeie la femeie. E usor sa iti dai seama daca mai era virgina dupa flexibilitatea sanilor, sau dupa cat de greu a fost sa patrunzi in ea! Informeaza-te si tu mai mult ca vad ca la fete nu te pricepi deloc.

| dragos_6963 explică:

Si nu o fost greu deloc la penetrare destul de usor...nu trb sa fie mai greu?