| dragos_6963 a întrebat:

Buna all.va rog sa ma ajutati cu raspunsuri f serioase si fete si baieti la problema pe care o avem sa zic asa.eu si cu pretena mea am decis sa ne incepem viata sexuala eu 17 ea 16.nah si ea o zis ca i virgina si i era frica. nah si cand am ajuns in fapt si am vr sa o penetrez la inceput o zis ca o doare un pic da suportabil dar la ea nu o fost nimic urma de sange nimic si nimic dureri asa mari nu o avut. ce sa cred? mai i virg sau nu? ce so intamplat totu o decurs normal o intrat si zicea ca mai are dureri mici pe parcusrsu actului.va rog spuneti-mi ce sa cred? este posibil sa mai fie virgina da o intrat tot da nah nu stiu? va rog ajutati-ma? rasp sincere.multumesc anticipat! si fete si baieti cat mai multe

Răspuns Câştigător
| Andreea_8910 a răspuns:

Inainte sa-ti incepi viata sexuala trebuia sa te informezi si trebuia sa stii ca nu intotdeauna curge sange cand ai primul contact sexual.De altfel este posibil ca sangerarea sa apar dupa mai multe contacte sexuale si nu din prima.Nu incerca sa o judeci pe prietena, ofera-i increderea de care are nevoie pentru ca banuiesc ca se simte si ea rau pentru faptul ca nu a putut sa-ti demonstreze ca este virgina. Ofera-i suportul tau si spune-i ca te-ai informat si ca ai aflat ca nu toate fetele sangereaza la primul act sexual. Daca chiar o iubesti, ar trebui sa ai incredere in cuvantul ei, mai ales ca a acceptat sa-si inceapa viata sexuala, ma gandesc ca ea te iubeeste si a vrut sa-ti ofere lucrul cel mai frumos pe care il are o fata, virginitatea.Mai gandeste-te si nu o judeca pripit.

2 răspunsuri:
| Just4FunIE a răspuns:

Daca nu te-a respins e posibil sa nu mai fie pentru ca sunt niste dureri si ai reflexu de a strange sau a impinge parteneru si daca ea zice ca era fata da nu a existat pic de sange inseamna ca o mintit.pentru ca fiind fata. s-ar putea sa nu curga mult dar totusi cat de putin ar fi.parerea mea e ca nu a fost fata si vrea numa sa te faca sa crezi ca asa e PAREREA MEA

| dragos_6963 explică:

Si nu o fost greu deloc la penetrare destul de usor...nu trb sa fie mai greu?