| TDash a întrebat:

Am 11 ani. Imi place de un coleg pe care il stiu de aproape 2 luni ca si el pe mine. E foarte frumusel si dragut cu fetele si e super de treaba.E glumet si talentat la dans. Dar lui ii place de o alta colega de a noastra. Ce sa fac? Ajutati-ma, va rog! sa-i spun ce simt? Cum credeti ca va reactiona?

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Eu zic să mai creşti.

| BJK1903 a răspuns:

Deci tu ai 11 ani si deja vrei sa ai o relatie? LOL, eu la 11 ani ma jucam si ma uitam la desene laughing. Eu zic sa inveti si sa lasi prostiile, de relatii ai timp dupa 15-16 ani. Tu invata, si lasa prostiile. laughing

| florina2001 a răspuns:

Nu vreau sa par rautacioasa, dar o sa ai timp si de relatii, dar mai incolo. Acum bucura-te ca mai esti copil, e cea mai frumoasa perioada e vietii.

| denisaelena24 a răspuns:

Daca lui ii place de alta persoana va fi complicat sa il faci sa se indragosteasca de tine. Atat timp cat colega ta va fi acolo lui nu cred ca o sa ii treaca asa repede. Dar ai putea sa incerci sa vorbesti cu el, poate poate. Nu stiu ce sa spun...

| TDash explică:

Apropo...toata clasa stie ca ii place de cea fata, chiar si fata.dar nu stiu multi ca eu il plac pe el. Doar colegele mele.

| TDash explică:

Stiu asta dar imi place mult. Am fost saptamana asta intr-o tabara cuclasa si acolo ne-am cunoscut toti mai bine intre noi.Si am vazut ca e suer baiatul.si frumos si intelligent si amuzant.Stiu si eu ca e destul de ciudat la varsta mea dar ca sa stiti, pana acum uram baietii. erau pentru mine ca raia, asa ca stiu foarte bine ce se intampla.