| ana_7801 a întrebat:

Buna am 15 ani si imi place de un baiat.Cum sa ii spun ca il plac tinand cont ca eu sunt cam timidabig grin...

8 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Rogi pe alticineva!

| Pinkyx a răspuns:

Spune-i direct "Te plac". oh go on

| Black_Cherry a răspuns:

Poti sa incerci sa petreci mai mult timp eu el, va imprieteniti, va cunoasteti mai bine apoi ii zici la momentul potrivit ca il placi

| Cryssbest a răspuns:

O, nu! Fii cat mai inabordabila (nu exagerat). E singura cale! Si eu am fost "timida", dar mi-a trecut:d
Iti garantez un lucru: daca el va fi constient ca il admiri, nu se va uita mai deloc la tine! Tine-l pe jar tot timpul!

| justforyou a răspuns:

Lasa-i un bilet, s-au trimite-i un msj pe tel,,,happy

| Aenoenienanonim a răspuns:

Te duci la el si ii spui "Ce faci draga /? auzi in puii mei sa stii ca mie imi place de tine. sickna ca am facut-o, hai zi ma nebunule ca tie nu iti place, uite ce frumoasa sunt, haide sa ne combinam asa ca sa nu plang ca mi se sterge rimelul laughing" si pac pac intelegi tu... o pui de combinatielaughing Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti foarte mult cu el, dai de inteles ca-l placi. Vorbeste`i frumos, prietenos, fi sincera cu el si fi tu insuti, incearca sa vorbesti cu el pe mess, ca acolo te poti exprima cel mai liber si ii poti spune 'direct' mai multe lucruri.

Multa bafta si sa fi iubita`!:*:*:*

| Ali55 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el cit mai des, sa-i zimbesti, si in felul asta nu va trebui sa-i spui, daca e destept isi va da singur seama de faptul ca il placi. Bafta!